Previous
Next
Previous
Next

Za nami inauguracja Kina Letniego na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.

DSC03319W ubiegły piątek po raz pierwszy na Kompleksie Basenów „NEMO”  w Pustkowie-Osiedlu odbyła się ekranizacja filmu w ramach organizowanego przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica Kina Letniego. Piątkowy wieczór przyciągnął liczną ponad 90 osobową grupę dzieci z rodzicami oraz młodzieży, którzy wspólnie oglądali film „Gdzie jest NEMO”.
Bardzo cieszy nas tak duże zainteresowanie podjętą inicjatywą kina letniego, mamy nadzieję, że kolejne projekcje również przypadną Państwu do gustu i wspólnie spędzimy czas podczas kolejnych wieczorów filmowych.
Kolejne seanse:
12 sierpnia – „Klik i robisz co chcesz”
26 sierpnia – „Jestem Bogiem”
Jeżeli zainteresowanie naszą inicjatywą podczas kolejnych seansów będzie równie wysokie, ze swojej strony zapewniamy, że kino letnie potrwa również we wrześniu.
 
Serdecznie zapraszamy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.