Previous
Next

To co wyróżnia MWSE na tle konkurencji to jej oferta, ciągła modernizacja oraz mobilność międzynarodowa!

reklama dębica podgląd(1)Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie prowadzi studia I i II stopnia na kierunkach: Pedagogika oraz Zarządzanie, a także studia I stopnia na kierunku Finanse i rachunkowość oraz Turystyka i rekreacja. Oferta edukacyjna obejmuje dodatkowo studia podyplomowe, kursy i szkolenia skierowane do praktyki gospodarczej, ekspertyzy i usługi konsultingowe dla przedsiębiorstw.
Uczelnia wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów, wprowadziła co 2-tygodniowe zjazdy na studiach niestacjonarnych, a dla tych studentów, którzy nie chcą rezygnować z pracy za granicą lub mają utrudniony dojazd na zajęcia, daje możliwość pobierania nauki w toku indywidulanym. Dużym udogodnieniem dla tych studentów jest również wypracowany przez Uczelnię system nauczania wspomagany platformą e-learningową MWSE oraz elektroniczny indeks – wszystkie oceny wpisywane są i udostępniane studentom w wirtualnym dziekanacie. Oprócz tradycyjnej formy korzystania z bogatego zbioru bibliotecznego Uczelni, studenci mają także dostęp do podręczników w formie elektronicznej. Dzięki m. in. takim rozwiązaniom, MWSE w Tarnowie stara się stwarzać warunki do pełnego udziału w procesie kształcenia również studentom niepełnosprawnym, uwzględniając specyficzne potrzeby tej grupy studentów w planowaniu i realizacji procesu dydaktycznego. Uczelnia zapewnia swoim studentom pomoc finansową w postaci stypendiów. Każdy student może ubiegać się o wysokie stypendia socjalne i naukowe.
Dla Uczelni istotne jest kształtowanie międzynarodowych kompetencji swoich studentów, które ułatwiają im odnaleźć się nie tylko na  polskim, ale i europejskim rynku pracy. MWSE w Tarnowie od 2000 roku uczestnicy w programie LLP Erasmus, a od stycznia 2014 roku w programie ERASMUS+. W ramach tego programu studenci MWSE studiują
w partnerskich uczelniach w całej Europie oraz odbywają zagraniczne praktyki studenckie. Uczelnia współpracuje z 45 ośrodkami naukowymi, m.in.: w Portugalii, Hiszpanii, Grecji, Bułgarii, Łotwie czy na Cyprze. Na praktyki zawodowe studenci wybierają najczęściej Wyspy Kanaryjskie, Grand Canaria, Lanzarote, Teneryfę czy Fuertaventurę. Uczelnia w ramach programu zapewnia wyjeżdżającym wysokie stypendia, nawet do 2000 Euro.
Przez dwadzieścia dwa lata istnienia Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna zbudowała od podstaw swój potencjał w postaci wykwalifikowanej kadry akademickiej, dobrej współpracy z zagranicznymi ośrodkami akademickimi, a także krajowymi i zagranicznymi przedsiębiorstwami i instytucjami oraz rozwiniętej infrastruktury. Dzięki temu możliwe jest kształcenie studentów odpowiadające potrzebom współczesnego rynku pracy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.