Previous
Next
Previous
Next

Zapraszamy do nowego systemu powiadamiania mieszkańców.

444px-POL_gmina_Dębica_COA.svgDo tej pory Mieszkańcy Gminy Dębica mogli dowiadywać się o bieżących wydarzeniach, tj. zagrożenia i niebezpieczeństwa, utrudnienia i awarie, terminów opłat i podatków lokalnych, imprezach kulturalnych i sportowych itp. wyłącznie jako wiadomość SMS. Dla lepszego komfortu użytkownika oraz lepszej jakości przekazywanych informacji uruchomiliśmy bezpłatny Komunikator SISMS, dzięki któremu zarejestrowana osoba pełną informację
w postaci  wiadomości multimedialnej. Pełne oznacza treść tekstową informacji, jak
i wizualną w postaci plakatów czy zdjęć.
Dla wygody użytkownika zarówno Komunikatora SISMS (aplikacja), jak i systemu SMS Gmina Dębica uruchomiła następujące serwisy informacyjne:
 
 

  1. e-komunikaty dla obywatela
  2. Gmina Dębica Południe
  3. Gmina Dębica Północ
  4. Nadchodzące wydarzenia
  5. Ostrzeżenia

Aby otrzymywać informacje multimedialne wystarczy pobrać bezpłatną aplikację KOMUNIKATOR SISMS w Google Play lub App Store. W przypadku krótkich wiadomości SMS użytkownik rejestruje się poprzez formularz on-line lub wysyłając SMS (kody dostępne na stronie Urzędu Gminy Dębica www.ugdebica.pl lub plakatach)
Zapraszamy do rejestracji!
Dębica_ulotka_A5_NOVE_www

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.