Previous
Next

Ziemia Dębicka – to nasz najlepszy tydzień w historii portalu – DZIĘKUJEMY!

stat0Już kiedyś raz pisaliśmy, że nie znamy się na wszystkich tajemnicach jakie zawiera w sobie konto na Facebooku i wcale się to nie zmieniło. Dalej nie orientujemy się zbyt biegle w zakamarkach FB, ale ostatni tydzień zaskoczył nas. I o tym piszemy poniżej.
Dla każdego administratora konta FB są dostępne pewne dane, widoczne tylko dla niego, podobnie jest i u nas, na naszym profilu Ziemi Dębickiej. Jedno z nich FB określa mianem „zasięg posta” i cokolwiek by to nie znaczyło generalna zasada jest chyba taka, że im większa jest cyferka nad tym napisem tym lepiej. Kilka miesięcy temu chwaliliśmy się, że cyferka ta przekroczyła 30 tysięcy i to wówczas był nasz rekord. Od tamtej pory liczba ta oscylowała pomiędzy granicą 15 a 20 tys, a nasz niepokój wzbudzała sytuacja gdy liczba ta spadała poniżej 10 tys, co zdarzało się rzadko, ale bywało. W ostatnim tygodniu wydarzyło się natomiast coś co nas kompletnie zaskoczyło – cyferka ta nie spadała a rosła. Z dnia na dzień.  Gdzieś koło ubiegłej  środy  liczba ta przekroczyła 30 tys. i wciąż rosła. W czwartek przekroczyła 40 tys, w piątek 50 tys. W niedzielę wartość ta dotarła do 59 250 tys i przestała rosnąć. Tym samym był to nasz najlepszy wynik w blisko trzyletniej historii naszego portalu, który wystartował dokładnie 2 września 2013 roku.
Trochę inny „zasięg” pojawia się po kliknięciu w statystyki. Tam w okresie od 7 do 13 sierpnia „zasięg” wskazuje liczbę ponad 97 tys.  Jak wspominaliśmy wcześniej nie do końca rozróżniamy czym te zasięgi różnią się od siebie, ale są na tyle imponujące, że postanowiliśmy się nimi pochwalić. Bo to świadczy też o tym, że dla wielu mieszkańców naszej Małej Ojczyzny dzień w sieci  zaczyna się od wizyty na Ziemi Dębickiej i wizytą u nas się kończy. A liczba takich osób szybko rośnie i za to Wam wszystkim serdecznie dziękujemy!
Kim są osoby odwiedzające Ziemię Dębicką? Niezmiennie od wielu miesięcy największą grupą odwiedzającą nasz portal są kobiety w wieku 25-34 lata – to 24 %.  Panie stanowią też zdecydowaną większość osób odwiedzających nasz portal (67 %).  Panowie odwiedzają nas rzadziej i jest ich 37 %. Szczegóły można zobaczyć na wykresie.
Skąd pochodzą ludzie którzy do nas zaglądają? Praktycznie z całego świata, z każdego kraju gdzie są Dębiczanie. Największą grupę stanowią mieszkańcy Ziemi Dębickiej. Nie brak też tych miejsc gdzie los rzucił naszych rodaków – czyli krajów Europy Zachodniej czy USA i Kanady.
Bardzo cieszymy się, że w ciągu tych trzech lat istnienia portalu zyskaliśmy tylu sympatyków i dziękujemy za to zaufanie.
Redakcja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.