Previous
Next
Previous
Next

Znów oblano farbą Memoriał Smoleński

pomnikKlejny raz oblano, tym razem białą farbą Memoriał Smoleński. To już trzeci taki przypadek w Dębicy. Sprawców wcześniejszych czynów nie udało się odnaleźć.
Być może fakt, że nie udało się złapać wandali, którzy już dwa razy oblewali pomnik farbą sprawił, że Memoriał znów stał się celem ataku. Tym razem do dewastacji Memoriału posłużył jeden ze zniczy stojących przy tablicach Sybiraków, do którego nalano farby i rzucono w pomnik. Resztki szklanego znicza leżą pod pomnikiem. Koszt czyszczenia przekroczy 2 tys. zł.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.