Previous
Next
Previous
Next

8 dębickich firm w „Złotej Setce” największych firm regionu

złota setkaGazeta Codzienna „Nowiny” opublikowała ranking największych firm regionu. Opracowanie powstało przy współudziale naukowo-badawczym Małopolskiego Instytutu Gospodarczego. W setce przedsiębiorstw znalazło się  8  firm z Dębicy i powiatu dębickiego.
Jest to już  X jubileuszowa edycja rankingu największych podkarpackich firm Złota Setka” Firm Podkarpacia w której firmy oceniane są m.in. pod kątem zysku, rentowności,  skali eksportu, dynamiki sprzedaży, czy zatrudnienia. W gronie największych firm Podkarpacia znalazło się 8 firm z Dębicy i powiatu dębickiego.
Miejsca dębickich  firm na liście:
4. Firma Oponiarska Dębica SA (zatrudnienie 2 787 osób)
12. Autodistribution Polska Sp. z o.o. Grupa Kapitałowa (zatrudnienie 500 osób) – nie notowana we wcześni4ejszych rankingach
15. Omega Pilzno IT&S Godawski& Godawski  Sp. z o.o.  (zatrudnienie 380 osób)
19. Olimp Laboratories Sp. z o.o. (zatrudnienie 249)
35. Ventor Sp. z o.o.  (zatrudnienie 400 osób)
83. DEZAKO Sp z o.o. (zatrudnienie 127)
86. Igloocar Sp z o.o. (zatrudnienie 205)
Na  wysokim 10 miejscu w rankingu została sklasyfikowana mająca siedzibę w Lubzinie, ale działająca w poddębickiej Brzeźnicy i kojarzona z Dębicą Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka  (zatrudnienie 884 osoby)

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.