Previous
Next
Previous
Next

Promesa na remont drogi w Słotowej

pilzno-herbGmina Pilzno skutecznie starała się o pozyskanie wsparcia finansowego na remont drogi gminnej „Berdechów” w Słotowej. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przyznało dofinansowanie na wspomnianą inwestycję. Wysokość dotacji przekazanej w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych wyniesie 175 tys. zł (nie więcej niż 80 proc. wartości zadania).
Przetarg na remont drogi na kilkusetmetrowym odcinku został już ogłoszony. Inwestycja ma być ukończona jeszcze w tym roku, do 16 grudnia.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.