Previous
Next
Previous
Next

Akcja „Z paszportem przez Gminę Dębica” zakończona

DSC_5528Pierwszą nagrodę w konkursie wylosował Pan Adam Gargas, mieszkaniec Brzeźnicy. O akcji z paszportem przez Gminę Dębica słyszał już w poprzednim roku i bardzo mu się spodobała jej idea. Jest to już trzecia edycja akcji. Z roku na rok akcja cieszy się coraz większym zainteresowaniem i wzięło w niej udział ponad 200 osób z Gminy Dębica i jej okolic. Pan Adam wspominał podobną akcję organizowaną w Krakowie – gdy był studentem. Gazeta przeprowadzała akcję „Nie siedź w domu idź na wycieczkę”, gdzie co jakiś czas ukazywała się mapka z nowymi miejscami do zwiedzenia. Jak sam mówi, wspomina to z wielkim sentymentem. Dlatego też, gdy w tym roku pojawiły się plakaty z kolejną edycją Paszportów, od razu wziął w niej udział. Była to dla niego dobra zabawa, coś typu „Górska odznaka turystyczna” tylko nieco łatwiejsza. Pan Adam stara się poznawać nasze okolice i śledzi wszelkie nowinki turystyczne z regionu. Podsunął nam również kilka pomysłów dla kolejnej edycji- jakich? Dowiecie się za rok. Kolejną nagrodę w postaci vouchera do wykorzystania w drukarni ZET w Dębicy o wartości 150 zł odebrała Pani Małgorzata Gasiciel, która wspomniała, że akcja z „Paszportem przez Gminę Dębica”, była w pewnym rodzaju motywatorem do obejrzenia wszystkich atrakcji Gminy Dębica.
A może i Wy chcielibyście czynnie kształtować naszą akcję? Jeśli zechcielibyście Państwo podsunąć jakieś propozycje, podzielić się spostrzeżeniami i uwagami, zachęcamy do kontaktu z Referatem Promocji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi pisząc na adres: promocja@ugdebica.pl
Dziękujemy za tegoroczną zabawę i zapraszamy za rok.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.