Previous
Next
Previous
Next

Bezpłatne szkolenie dla rolników, którzy trwale przekazali swoje gospodarstwo

armirAgencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe w Dębicy informuje, że w czwartek (8 września br.) o godz. 10.00 organizuje szkolenie dotyczące wsparcia finansowego w ramach poddziałania „Płatności na rzecz rolników kwalifikujących się do systemu dla małych gospodarstw, którzy trwale przekazali swoje gospodarstwo innemu rolnikowi”.
Spotkanie odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy przy ul. Parkowej 28 (III piętro, sala nr 308). Szkolenie jest skierowane do mieszkańców powiatu dębickiego prowadzących działalność rolniczą, którzy zdecydowali się w sposób trwały przekazać gospodarstwo innym rolnikom. Nabór wniosków o przyznanie pomocy na omawiane działanie, objęte Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, będzie prowadzony przez biura powiatowe ARiMR od 12 września do 11 października 2016 roku.
 
źródło; Starostwo Powiatowe w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.