Previous
Next
Previous
Next

Krakowski Business Mixer z Prezesem Śnieżki

fot.Sniezka_Business_MixerJuż 28 września br., w siedzibie Business Link Kraków, odbędzie się Business Mixer, czyli inspirujące spotkanie dla osób związanych z krakowską sceną startupową. Na wydarzeniu w roli przedstawiciela biznesu wystąpi m.in. Prezes Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA – Piotr Mikrut.
Business Mixer to doskonała platforma do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz poszerzenia sieci kontaktów biznesowych. Spotkanie, zaplanowane na 28 września br., rozpocznie się o godz. 18.30 w Business Link Kraków, przy ulicy Mogilskiej 65/4 w Krakowie. Będzie składać się z 4 głównych części. Podczas pierwszej – Success Story, przedstawiciele dwóch startupów, które osiągnęły już rynkowy sukces, podzielą się swoimi doświadczeniami i zdradzą własny sposób na powodzenie w biznesie. Natomiast w ramach drugiego bloku – Startup  Pitch Contest, siedem nowych startupów powalczy o atrakcyjne nagrody i udział w elitarnym programie mentoringowym.
Następnie w segmencie Guru Biznesu wystąpi dwóch gości specjalnych: Wiceprezes Alior Bank SA – Krzysztof Czuba oraz Prezes FFiL Śnieżka SA – Piotr Mikrut. – Doceniam kreatywne i przedsiębiorcze osoby, wkraczające na scenę biznesową z innowacyjnymi pomysłami, które wkrótce mogą zrewolucjonizować rynek – mówi Piotr Mikrut, Prezes FFiL Śnieżka SA. – Ponad 30 lat temu Śnieżka też była na początku drogi, a dziś w całej grupie kapitałowej zatrudniamy około 1000 pracowników i wytwarzamy rocznie około 140 mln litrów różnego rodzaju wyrobów chemii budowlanej. Dobry pomysł, konsekwencja w działaniu, znajomość biznesowych reguł, zorientowanie na klienta – to wszystko pomaga w dążeniu do sukcesu – dodaje Piotr Mikrut, który swoim know-how w tym zakresie podzieli się podczas Business Mixer w Krakowie. Spotkanie zwieńczy Networking, będący wstępem do części nieoficjalnej i kuluarowych rozmów o biznesie.
FFiL Śnieżka SA – jest jednym z czołowych producentów farb i lakierów w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej, firmą z ponad 30-letnią tradycją biznesową. Spółka, jako jedyna w  swojej branży jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych oraz kontrolowana przez polski kapitał. Śnieżka posiada w portfolio m.in. takie marki jak: Śnieżka, MAGNAT, Vidaron, Foveo-Tech czy Beston. Wszystkie wyroby produkowane są w oparciu o System Zapewniania Jakości ISO 9001.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy odbywają się pod adresem: business-mixer.evenea.pl.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.