Previous
Next
Previous
Next

Przerwa w dostawie ciepła do odbiorców zasilanych z ciepłowni MPEC Sp. z o.o – 29 września od 6.00 – 22.00

mpecMPEC Sp. z o.o uprzejmie informuje, że w dniu 29.09.2016r. (czwartek) od godz. 6.00 do godz. 22.00 nastąpi przerwa w dostawie ciepła do odbiorców zasilanych z ciepłowni MPEC Sp. z o.o. przy ul. Rzecznej 1A. Przerwa spowodowana jest koniecznością wykonania pilnych robót w obrębie układu technologicznego w/w ciepłowni. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że możliwe będzie wcześniejsze wznowienie dostaw ciepła jeżeli prace remontowe przebiegną bez zakłóceń.Przerwa w dostawie dotyczy całego obszaru Dębicy. Za wszelkie niedogodności związane z przerwą w dostawie ciepła serdecznie przepraszamy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.