Previous
Next
Previous
Next

Motocyklem przez Gminę

2052003666Zapraszamy na Małą Pętlę po Gminie Dębica- trasę motocyklową, którą wspólnie przejedziemy już 8 października 2016 roku. Uwzględniono na niej wiele ciekawych turystycznie miejsc, zarówno z północnej, jak i południowej części Gminy. Organizatorzy zadbali również o atrakcje podczas przejazdu, jak darmowe wstępy do obiektów, które znajdują się na trasie czy postoje przy grillu, a po przyjeździe na metę pokazy OSP, samochodowe, motocyklowe i spotkanie z Agatą Lange.
Tak więc jeśli tylko jesteś w posiadaniu dwóch kółek, zapraszamy do udziału! 🙂
PS. MTB Dębica organizuje przejazd trasy na rowerach- kto jest chętny, niech rusza z nami.
 
źródło;Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.