Previous
Next
Previous
Next

Super Oes Brzostek 2016

tlo 2Serdecznie zapraszamy na III rundę Pucharu Automobilklubu „Stomil” w Dębicy „Super Oes Brzostek 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Brzostek, która odbędzie się 2 października 2016 roku.
Impreza zostanie rozegrana na nowym, ciekawym oraz technicznym odcinku drogowym o długości 1,5 km. Zawodnicy będą mieli do pokonania przejazd zapoznawczy, a następnie 3 przejazdy z pomiarem czasu.
Przypominamy, że zapoznanie z trasą odbędzie się w kolumnie, po odprawie z zawodnikami.
Baza „Super Oes Brzostek 2016” zlokalizowana będzie w Domu Ludowym w Gorzejowej, znajdującym się przy drodze Kamienica Dolna – Gorzejowa.
Prosimy o wysyłanie kompletnych zgłoszeń na adres akstomil@poczta.fm.
Dziękujemy Burmistrzowi Miasta Brzostek za wsparcie przy organizacji imprezy.
Zapraszamy uczestników, kibiców oraz sympatyków sportów motorowych do udziału w imprezie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.