Previous
Next
Previous
Next

Ogromne zainteresowanie Straszęcinem

ziemia1Ponad 11 tysięcy osób zobaczyło a 19 osób udostępniło w ciągu ostatnich 23 godzin zdjęcie domu w Straszęcinie, które znalazło się na serwisie www.wiocha.pl. Budynek na którym powiewają flagi narodowe ozdabia napis ” Tu jest Polska”  oraz ” Król Polski”.
Link do zdjęcia na serwisie podesłał do naszej redakcji nasz Czytelnik. Po jego zamieszczeniu na naszym serwisie FB bardzo szybko zaczął zdobywać popularność a dziś rano liczba odbiorców tego posta wynosiła 11 339 i wciąż rosła. To jeden z najbardziej popularnych postów na naszym profilu FB w ostatnich tygodniach.
Budynek, który widnieje na zdjęciu znajduje się w centrum Straszęcina. Jadąc od strony Dębicy jest około 200 metrów przed kościołem po prawej stronie drogi. Często przed nim można spotkać uśmiechniętego mężczyznę, który trzymając w ręku biało-czerwoną flagę pozdrawia jadących drogą ludzi.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.