Previous
Next

Paczka z Wiejskich Smaków już 23 września

wiejskie smakiOstatnie godziny żeby zamówić nową paczkę ze smakołykami od Wiejskich Smaków. Paczka dotrze do odbiorców 23 września a w paczce :
👉Smalczyk ze skwarkami i cebulką – 210 ml
👉Chleb z czarnuszką – 1 kg
👉Kiełbaska swojska – 0,5 kg
👉Boczuś – 0,5 kg
👉Pasztet – 250 g
👉Redykołka („młodsza siostra” oscypka) – 320 g
👉Sok z świeżo wyciskanych jabłek i śliwki – 3 l
👉Konfitura z gruszką i imbirem
kaszanka

☎️Jeśli chcecie zamówić paczkę lub uzyskać więcej informacji, dzwońcie pod numer telefonu: 782 981 472
Koszt paczki to 100 zł, a koszt wysyłki poza województwo małopolskie i podkarpackie – 17 zł.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.