Previous
Next
Previous
Next

OKRĘGOWE RADY KIEROWNICTW KSM DT

okregówkiPrzeżyty czas bardzo wyjątkowych rekolekcji w Krakowie nie może pozostać bezowocny. Z nową siłą i w nowych – wyczynowych – butach Katolickie Stowarzyszenie Diecezji Tarnowskiej wkracza
w kolejny rok formacyjny. W związku z tym Zarząd Diecezjalny zaprasza przedstawicieli oddziałów i kół KSM DT, jak również wszystkich chętnych do zapoznania się z naszym Stowarzyszeniem na Okręgowe Rady Kierownictw, które odbędą się w trzech miejscach diecezji tarnowskiej:
12.09.2016 r. (poniedziałek) – o godz. 16:30 w Żabnie (parafia Ducha Świętego) dla oddziałów z okręgów: Bochnia, Brzesko, Dąbrowa Tarnowska, Dębica (bez dekanatu Pustków-Osiedle), Mielec;
14.09.2016 r. (środa) – o godz. 16:30 w Marcinkowicach (parafia Niepokalanego Serca NMP) dla oddziałów z okręgów: Krynica, Limanowa, Nowy Sącz, Stary Sącz;
15.09.2016 r. (czwartek) – o godz. 16:30 w Woli Rzędzińskiej (parafia Miłosierdzia Bożego) dla oddziałów z okręgów: Ciężkowice, Tarnów oraz z dekanatu Pustków-Osiedle.
Na spotkaniach omówiony zostanie m.in. plan pracy na rok formacyjny 2016/2017 i najbliższe inicjatywy KSM w diecezji. Każde ze spotkań rozpocznie się Mszą Świętą, a na zakończenie zaplanowana jest agapa.
Zarząd
Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży
Diecezji Tarnowskiej

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.