Previous
Next
Previous
Next

Piękna okularnica – kilka rad dla Pań noszących okulary

glasses-1208262_1920Makijaż nie jest łatwą rzeczą dla tych co dodatkowo mają na nosie okulary.
Niekiedy w dużym stopniu zmieniają one nasze rysy.
Wiadomo, ważne jest by dobrać oprawki i ich kształt do typu naszej urody, kształtu twarzy itp.
Wszystko jest indywidualną kwestią wyboru i preferencji , jednak jedna rzecz jest nie zmienna, a jest nią właśnie make-up.
Istnieje kilka uniwersalnych zasad dla każdego , do których warto się zastosować, a o to i one.

  1. Gruba , wyraźna oprawka = mocny , wyraźny kolor na ustach.

Delikatnie podkreślone oczy i umalowane mocnym kolorem usta to idealne połączenie.

  1. Ładnie uregulowane, podkreślone brwi

Ważne by brwi nie były zasłonięte przez oprawki , a znajdowały się nad nimi. Najlepiej wyglądają podkreślone brązową kredką.

  1. Zakamuflowane cienie pod oczami.

To się tyczy każdego , sine cienie pod oczami psują nawet najpiękniejszy makijaż.
4.Dobry tusz , najlepiej wodoodporny
Teraz jak noszę okulary problem rzęs przyklejonych do nich jest moim notorycznym problemem, zmiana tuszu na wodoodporny jednak skutecznie pomaga w niwelowaniu tego.

  1. Nie przesadzaj z cieniami

Nigdy ale to nigdy nie pozwól by cienie wyjeżdżały poza obręb oprawek.

  1. Nie bój się szaleć z kolorami

Kolorowa kreska na górnej powiece w innym kolorze, niż oprawki doda twoim oczom blasku.
To byłoby na tyle. Drogie Panie pamiętajcie , ważne byście Wy czuły się swobodnie i atrakcyjnie. To , że nosicie okulary nie sprawia , że jesteście mniej kobiece, wręcz przeciwnie dodaje Wam aurę tajemniczości i wyrafinowania.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.