Previous
Next
Previous
Next

Maciej Bochnowski – stypendysta burmistrza

DSC06886Jednym z dziesięciu stypendystów, którzy otrzymali stypendium sportowe burmistrza Dębicy jest Maciej Bochnowski, zawodnik MPK Bobry, uczeń II LO w Dębicy.
Maciej Bochnowski jako zawodnik MPK BOBRY Dębica w 2015 r. wywalczył III miejsce i zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski w pływaniu długodystansowym na wodach otwartych na dystansie 7.5 km w kategorii juniorów, co zapewniło mu powołanie do Kadry Narodowej. Ponadto w imprezach GRAND PRIX POLSKI dwukrotnie zajmował III miejsce w Dąbrowie Górniczej i w Gdyni. O przyznanie Maciejowi stypendium sportowego wnioskował  Międzyszkolny Klub Pływacki Maciej Bochnowski„BOBRY’.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.