Previous
Next

Piękna oprawa oczu to podstawa makijażu każdej z Pań.

beautiful-2314_1920Marzena Kuźniar Lorek zaprasza na zabieg maksymalnie podkręconych i wydłużonych rzęs bez użycia maskary czy aplikacji sztucznych rzęs.
Pięknie ułożone, przyciemnione, zdyscyplinowane, ekstremalnie podniesione od samej nasady, wydłużone i zalotnie podwinięte rzęsy to efekt nowego oferowanego w gabinecie kosmetycznym „Świat Paznokci” zabiegu który trwa zaledwie 50 minut.
Możliwość regulowania kształtu i wyboru stopnia podkręcenia sprawia, że zabieg można wykonywać na długich i gęstych rzęsach. Jest również polecany kobietom, których naturalne rzęsy są krótkie i trudne do ułożenia. Zabieg jest bezbolesny i nie podrażnia okolic oczu.
Trwałe podkręcenie dodatkowo można podkreślić  tuszem do rzęs uzyskując pogłębienie koloru.
Zabieg nie obciąża rzęs, dzięki czemu wyglądają naturalnie i pozostają miękkie. Dopełnieniem zabiegu jest nawilżenie rzęs dzięki czemu pozostają gładkie, lśniące  i zdrowe. Efekt utrzymuje się przez cały cykl życiowy rzęsy, czyli nawet do 8  tygodni. Włoski nie odkształcają się, dlatego subtelnym efektem można cieszyć  się  przez długi czas.
Najważniejsze w tej metodzie jest to, że idealne zaokrąglenie kształtu i optyczne wydłużenie  to sposób na piękne rzęsy bez konieczności  klejenia sztucznych włosków. My kobiety wiemy, że spojrzenie jest zawsze na pierwszym planie.
UWAGA !!!
Pierwsza osoba, która zapisze się na zabieg po ukazaniu się tego  artykułu otrzyma zabieg za jedyne 80 zł. Sugerowana cena  zabiegu to 120 zł.
Marzena Kuźniar Lorek – Dyplomowany Instruktor Paznokci
www.swiat.paznokci.com.pl
e- mail : swiat.paznokci@op.pl
gsm 0-693-522-229
gg 9071393
39-200 Dębica ul. Sobieskiego 12

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.