Previous
Next

II Najazd Ludów Północy

Serdecznie zapraszamy na II NAJAZD LUDÓW PÓŁNOCY na Osadę Słowiańską, organizowany przez CEDYŃSKIE BRACTWO HISTORYCZNE COMITATUS ORAZ STOWARZYSZENIE SŁOWIAN DOLINY WISŁOKI-PALANA GERA.
Odbędzie się on 17 I 18 WRZEŚNIA 2016R.. W programie konkurs łuczniczy dla zwiedzających, walki słowiańskich i skandynawskich wojów w turnieju łuczniczym, bojowym i siedmioboju oraz inscenizacje bitew i Chrztu Polski. Szczegółowy plan można odnaleźć na stronie i fanpage’u Osady.
http://www.palanagera.pl/
http://www.osadaslowianska.pl/
https://www.facebook.com/GrodSlowianskiWStobiernej
11986591_510093759153940_4639835100350649503_n

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.