Previous
Next
Previous
Next

„Podaj dalej… drugie życie odpadów”

DSCF6562„Podaj dalej… drugie życie odpadów” – pod takim hasłem odbywała się tegoroczna akcja Sprzątanie Świata Polska 2016. Wydział Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa w Starostwie Powiatowym w Dębicy zachęcił do udziału w tym proekologicznym przedsięwzięciu młodych ludzi z całego powiatu dębickiego.
Jedenastą edycją powiatowego sprzątania, które odbyło się w dniach 20 i 21 września br., Starostwo zorganizowało  we współpracy z Nadleśnictwem Dębica. Uczestnicy zostali zaopatrzeni w 2000 par rękawic i tysiąc120-litrowych worków na śmieci. Więcej informacji i zdjęcia pod linkiem: http://www.powiatdebicki.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1303:akcja-sprzatania-swiata-2016-w-powiecie-debickim&catid=12:ogolne&Itemid=109

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.