Previous
Next
Previous
Next

Edward Brzostowski: Dębicki szpital nosi imię Sebastiana Petrycego!

edward brzostowskiByły burmistrz Dębicy i twórca KRP Igloopol apeluje do radnych Rady Powiatu dębickiego o przywrócenie patrona dębickiego szpitala którym jest Sebastian Petrycy. – To nasz rodak z Pilzna, profesor Akademii Krakowskiej, wielki uczony i społecznik, fundator stypendiów dla kształcących się medyków – mówi Edward Brzostowski. Jego imię nadano dębickiemu szpitalowi na mocy uchwały Wojewódzkiej Rady Narodowej w Rzeszowie i nikt do tej pory nie uchylił tego dokumentu.
Pełna treść apelu Edwarda Brzostowskiego znajduje się na załączonych skanach.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.