Previous
Next
Previous
Next

Pracowite 2 dni strażaków z powiatu

firefighter-484527_1920W środę strażacy z powiatu dębickiego wzywani byli 3-krotnie do wypadku. W Brzeźnicy , Opacionce i w Pilźnie pomagali w usuwaniu szkód powstałych w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych. W Dębicy na ul. 1 Maja gasili pożar rozdzielni elektrycznej , natomiast na ul. Granicznej i w Grudnie Górnej usuwali gniazdo kłopotliwych owadów.  1 września , był dość burzliwym dniem. Interwencje w 3 wypadkach i pomoc poszkodowanym  ,miały miejsce w Żyrakowie , Golemkach i w Brzostku. W naszym mieście strażacy zajmowali się pożarem kontenera na ul. Kwiatkowskiego , wypompowaniem zanieczyszczonej wody ze studni na ul. Kombatantów oraz pomagali Policji dostać się do mieszkania na ul. Robotniczej. Poza tym , straż interweniowała przy pożarze ścierniska w Nagoszynie oraz w Kamienicy Górnej , gdzie dowoziła wodę pitną do jednego z gospodarstw.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.