Previous
Next
Previous
Next

Nowy rok szkolny i nowe atrakcje w Parku Owadów i Pajęczaków w Stobiernej

DSC_0041Rozpoczęły się pracę przy kolejnej już rozbudowie i zagospodarowaniu Parku Owadów i Pajęczaków. Dzięki staraniom Wójta Gminy Dębica oraz przy akceptacji Radnych Gminy Dębica do Stobiernej przybędą nowe repliki, tym razem będzie to: Komar, Krasanka Natrawka oraz Zorzynek Rzeżuchowiec. Nowe repliki to gatunki występujące na terenie Powiatu Dębickiego, będą służyć za równo, jako atrakcja, a także element edukacyjny. Całość inwestycji zostanie zakończona do końca października.
Park Owadów i Pajęczaków w Stobiernej
Godziny otwarcia:
poniedziałek- piątek 8.00-16.00
sobota-niedziela 14.00-18.00
tel. kontaktowy 724 346 922

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.