Previous
Next
Previous
Next

Rajd Rowerowy Szlakiem Partyzanckim

14468170_1386853994678123_459196053216774650_oZ okazji Dnia Polskiego Państwa Podziemnego odbył się rajd inauguracyjny wariantu rowerowego Szlaku Partyzanckiego.
W imprezie zorganizowanej przez: Szlak Partyzancki II Zgrupowania AK Obwodu Dębica, KANA Dębica oraz Dębica – Miasto Otwarte, profil Urzędu Miejskiego w Dębicy wzięło udział 24 uczestników, którzy pomimo złych warunków atmosferycznych przetarli rowerowy wariant Szlaku Partyzanckiego.
Już za miesiąc, na trasie Szlaku Partyzanckiego, odbędzie się rajd pieszy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a kolejna impreza rowerowa planowana jest na wiosnę przyszłego roku.
źródło; profil fb. Szlak Partyzancki II Zgrupowania AK Obwodu Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.