Previous
Next
Previous
Next

Archipelag skarbów

170900226720.21.09.2016r w ZS w Nagawczynie zrealizowany został projekt pt. „Archipelag Skarbów”. Bardzo żywy i dynamiczny program profilaktyczny dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych. Wzięło w nim udział około 100 uczniów z ZS w Nagawczynie oraz ZS w Zawadzie. W ramach projektu przeszkoleni zostali także nauczyciele i rodzice w/w szkół. Zajęcia przeprowadzili wykwalifikowani, specjalnie przeszkoleni trenerzy. Program uczył zdrowego i mądrego stylu życia. Zachęcał młodzież do unikania alkoholu, narkotyków, przemocy, pornografii.
Dotykał wielu ważnych tematów, z którymi zmaga się dzisiejsza młodzież.
Archipelag Skarbów,  pokazuje młodym ich ogromny pozytywny potencjał – zupełnie inaczej niż o młodzieży mówią masowe media.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.