Previous
Next
Previous
Next

Seksowna i pewna siebie od zaraz!

14375151_1361573640538235_247861029_oDrogie Panie, czy kiedykolwiek nie marzyłyście, by być jak niektóre gwiazdy filmowe?
Równie piękne, seksowne i pociągające?
Zapewne nie raz zastanawiałyście się w czym tkwi ich fenomen i jak one to robią.
Fortunę jaką zgromadziły ciężko będzie zdobyć, ale stać się podobnymi do nich to już łatwiejsza sprawa.
Najważniejsza jest pewność siebie . Bez wiary w swoje możliwości daleko nie zajdziemy .
Poza tym, kobiety znające swoją wartość, są postrzegane przez mężczyzn jako atrakcyjniejsze i godne zainteresowania.
Na początek musisz zaakceptować siebie, bez tego kroku nic nie osiągniesz. Świadoma swojej wartości, narzucasz ten sam sposób postrzegania ludziom w twoim otoczeniu. Każda z nas powinna stworzyć swoją własną definicję piękna – taką by żyć w zgodzie ze swoją naturą i nie udawać kogoś kim nie jest.
Nie znam kobiety, która by nie miała swojego tricku automatycznie poprawiającego jej humor i podnoszącego jej pewność siebie. Kilka z nich przytoczę poniżej i szczerzę mówiąc nie zdziwię się, jak połowa z was będzie je znała z własnego doświadczenia.

  • Noś seksowną bieliznę – Ładną bieliznę noś przede wszystkim dla siebie, żeby czuć się na co dzień powabnie i kobieco. To na prawdę świetny sposób na podniesienie samooceny .
  • Podkreślaj swoje atuty – Masz zgrabne nogi? Nie chowaj ich ! Wyraźna talia, pełne usta czy kocie oczy ? Pokaż to, co uważasz za najpiękniejsze w sobie.
  • Ulubione perfumy – niby nic, ale jednak piękny bogaty zapach może sprawić, że będziesz czuła się bardziej atrakcyjna, niż w wieczorowej sukni.
  • Zadbane dłonie i paznokcie – Pisałam o tym nie raz, i zdania nie zmienię. Dłonie i paznokcie są wizytówką kobiety. Nie masz czasu na pomalowanie ich ? Trudno . Pamiętaj najważniejsze by były one schludne, czyste i ładnie uformowane .
  • Nie garb się – Głowa do góry, plecy prosto, biust do przodu. Przetestuj to przed lustrem ! Lepiej ? Lepiej!
  • Nie zapomnij o depilacji – Owłosione nogi, pachy itp.? Nie dopuść do tego , pamiętaj nie znasz dnia, ani godziny – warto poświęcić te 15 minut dla tak miłej w dotyku gładkości
  • Kobiece ubrania i dodatki- Ubieraj spódnice, sukienki, pokochaj apaszki, delikatną biżuterię . Podkreśl swoja kobiecość.
  • Noś szpilki – Osobiście uwielbiam ! Tylko pamiętajcie – nic na siłę. Małe kroki, plecy prosto-wyglądamy elegancko Nie umiesz chodzisz w szpilkach? Zdecyduj się na buty na mniejszym obcasie lub słupku

Pamiętaj musisz być świadoma swojej wartości, nie możesz bać się tego pokazywać.  To jest klucz do stania się pewną siebie, a co za tym idzie – atrakcyjną i seksowną kobietą.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.