Previous
Next
Previous
Next

Studia II stopnia w WSPiA – twoja szansa na lepszą przyszłość

SI_grafikakończyłeś studia I stopnia? Zastanawiasz się co robić dalej? Mamy dla ciebie kilka propozycji. Po pierwsze możesz wybrać jedyne na Podkarpaciu studia II stopnia na kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne”. WSPiA ma także ogromne doświadczenie w prowadzeniu studiów II stopnia na kierunku „administracja”. Możesz także wybierać spośród wielu kierunków studiów podyplomowych.
Dlaczego warto wybrać studia II stopnia w WSPiA?
Przede wszystkim dlatego, że aż 95% absolwentów studiów II stopnia (magisterskich) WSPiA rozpoczęło pracę po ukończeniu studiów. Tak wynika z badań Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (przeprowadzonych na podstawie danych o zatrudnieniu udostępnionych przez ZUS). Dodatkowo według danych MNiSW średni czas poszukiwania pracy przez naszych absolwentów wynosi około 3 miesiące od zakończenia studiów. Analiza danych opublikowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego pokazuje również wysokość zarobków absolwentów WSPiA. W pierwszej pracy absolwenci studiów II stopnia mogą liczyć na średnie wynagrodzenie w wysokości ponad 2400 zł.
Magister bezpieczeństwa wewnętrznego
Musisz wiedzieć, że WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa to jedyna na Podkarpaciu i jedna z kilkunastu Uczelni w Polsce, która ma uprawnienia do prowadzenia studiów II stopnia (magisterskich) na kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne”. Dzięki temu, jeśli ukończyłeś studia I stopnia na tym kierunku to nie wyjeżdżając z Podkarpacia, możesz kontynuować naukę z zakresu bezpieczeństwa i uzyskać tytuł magistra bezpieczeństwa wewnętrznego.
Co otrzymasz na takich studiach? Przede wszystkim doskonałą i atrakcyjną ofertę dydaktyczną. W tym roku akademickim kandydaci na studia na kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne” mogą wybrać jedną z 5 specjalności: służby ochrony bezpieczeństwa publicznego, kryminalistyka i kryminologia, przeciwdziałanie przestępczości zorganizowanej, zarządzanie kryzysowe oraz cyberbezpieczeństwo.
Studenci WSPiA na kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne” tajników zawodu uczą się pod okiem najwyższej klasy fachowców. Wśród wykładowców jest wielu praktyków m.in. pracowników i czynnych funkcjonariuszy różnych służb mundurowych. Dodatkowym atutem kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne” w WSPiA są także doskonale wyposażone Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej, strzelnica elektroniczna, tor sprawnościowy oraz odpowiedni program nauczania. To wszystko sprawia, że nasi studenci są perfekcyjnie przygotowani m.in. do służby wojskowej, pracy w policji, czy straży granicznej.
Więcej na temat studiów II stopnia na kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne” w WSPiA znajdziesz tutaj: http://www.wspia.eu/dla-kandydata/kierunki-studiow/b-w/studia-ii-stopnia-magisterskie
Magister administracji
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa to także jedna z nielicznych uczelni niepublicznych w Polsce posiadających prawo do prowadzenia studiów II stopnia (magisterskich) na kierunku „administracja”. Mamy ponad 20-lat doświadczenia w kształceniu specjalistów z zakresu administracji. Musisz wiedzieć, że kierunek „administracja” prowadzony przez WSPiA uzyskał wysoką ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Komisja uznała, że infrastruktura dydaktyczna oraz prowadzone badania naukowe na uczelni zasługują na wyróżnienie. W pozostałych 6 kategoriach „administracja” w WSPiA otrzymała „5”. Taka ocena potwierdza, że „administracja” w WSPiA jest najlepszym takim kierunkiem na Podkarpaciu.
Na studiach II stopnia na kierunku „administracja” WSPiA oferuje 9 różnych ciekawych specjalności. NOWOŚCIĄ jest administracja bezpieczeństwa narodowego. Dodatkowo możesz studiować na specjalności: administracja publiczna, administracja bezpieczeństwa wewnętrznego, organizacja pracy socjalnej i resocjalizacja, stosunki międzynarodowe, administrowanie firmą, finanse i rachunkowość, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zarządzanie transportem – spedycją – logistyką.
Studenci kierunku „administracja” w WSPiA mają wiele możliwości możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji. Uczelnia daje im m.in. możliwość ukończenia kursu doradztwa podatkowego przygotowującego do egzaminu na doradcę podatkowego. Nasi studenci uczestniczą również w warsztatach pozyskiwania funduszy UE — przygotowujących do samodzielnego opracowania i składania tzw. wniosków unijnych w nowej perspektywie finansowej UE.
Podczas studiów dajemy Ci możliwość zdobycia doświadczenia wymaganego w obecnych czasach przez pracodawców. Stwarzamy również studentom komfortowe warunki do studiowania. Nasi studenci mają do dyspozycji m.in. nowoczesne laboratoria: komputerowe, kryminalistyczne i technik biurowych. W doskonale wyposażonych laboratoriach studenci kierunku „administracja” uczą się pod okiem doświadczonych praktyków. Wszystkie pracownie wyposażone są w najwyższej klasy urządzenia. Wszystko po to, aby jak najlepiej przygotować studentów do przyszłej pracy zawodowej.
Więcej na temat studiów II stopnia na kierunku „administracja” w WSPiA znajdziesz tutaj: http://www.wspia.eu/dla-kandydata/kierunki-studiow/administracja/administracja/studia-ii-stopnia-magisterskie
Jeśli ukończyłeś studia I stopnia na kierunku innym niż „administracja” lub „bezpieczeństwo wewnętrzne” to możesz być spokojny i złożyć podanie o przyjęcie na studia II stopnia w WSPiA. Przed rozpoczęciem zajęć na studiach II stopnia w WSPiA zorganizujemy dla Ciebie specjalne zajęcia przygotowujące do studiowania na wybranym przez ciebie kierunku.
Studia Podyplomowe w WSPiA
WSPiA zaprasza także na kilkanaście ciekawych kierunków Studiów Podyplomowych. Studia Podyplomowe w WSPiA prowadzone są w jednym z trzech Kolegiów: Administracji, Zarządzania i Biznesu, Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Prawa.
Szczegóły dotyczące Studiów Podyplomowych w WSPiA znajdziesz na stronie www.wspia.eu

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.