Previous
Next
Previous
Next

Szerszenie strażakom nie straszne

firefighter-358837_1920(1)Szerszenie to istna plaga tegorocznego lata. Duże, agresywne, a do tego ich ugryzienie jest bolesne i może być szkodliwe da naszego zdrowia. Wczoraj i przedwczoraj strażacy z naszego powiatu interweniowali pięciokrotnie do zgłoszeń dotyczących tych owadów. Wyjeżdżali między innymi do usunięcia gniazd do Jodłowej, Słotowej, Grudny Górnej, Siedliska Bogusz czy Nagawczyny. Oprócz tego straż zabezpieczała sobotnie dożynki powiatowe w Brzostku, ściągała przestraszonego kota z drzewa w Dębicy,a w niedziele usuwała skutki kolizji dwóch aut w Wiewiórce.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.