Previous
Next

Motocyklista ranny w wypadku

policjaDębiccy policjanci wyjaśniają okoliczności piątkowego wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ulicy Drogowców z ulicą Cmentarną w Dębicy. W zderzeniu citroena z motocyklem, ranny został mężczyzna kierujący jednośladem.
Zgłoszenie o wypadku drogowym oficer dyżurny dębickiej komendy policji odebrał w piątek około godz. 8 rano. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca citroenem saxo podczas skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka motocykliście. W wyniku zderzenia ucierpiał kierujący motocyklem 27-letni mieszkaniec Skrzyszowa. Rannego mężczyznę przewieziono do szpitala w Dębicy. Kierująca citroenem, 46-letnia mieszkanka Nagawczyny, nie ucierpiała w zdarzeniu. Policjanci przebadali uczestników alkomatem. Kierowcy pojazdów biorących udział w wypadku byli trzeźwi. Sporządzona przez funkcjonariuszy pracujących na miejscu dokumentacja pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło: Podkarpacka Policja

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.