Previous
Next
Previous
Next

Szlakiem Gminnych Legend

P138005612-13 sierpnia odbył się dwudniowy rajd konny ,,Szlakiem Gminnych Legend’’, w którym wzięła udział liczna młodzież z gminy Dębica i nie tylko, która należy do Dębickiego Uczniowskiego Klubu Jeździeckiego. Jadąc przez lasy, pola, łąki napotykali się na różne przeszkody, które wydłużyły ich drogę. Miejscem docelowym była wieś Gębiczyna położona w powiecie dębickim, w gminie Pilzno. Tam jak zawsze odbyła się uroczysta kolacja u państwa Kumięgów. Wieczorem grupa jeźdźców z Dębicy rozpaliła ognisko na polanie i biesiadowała razem ze swoimi rodzicami. Nocowali w starej, opuszczonej stodole razem z końmi. Po oporządzeniu koni i śniadaniu wyruszyli w drogę powrotną. W Ranczu Hucułek na całą ekipę czekał grill.
Trasa całego rajdu: Dębica – Stasiówka – Południk – Berdech – Braciejowa – Głobikowa –  Gębiczyna –Jaworze Dolne –Jaworze Górne – Połomia – Maga – Podgrodzie – Łysa Góra –  Latoszyn – Las Wolica – Dębica Ranczo Hucułek.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.