Previous
Next

Dębicki Uczniowski Klub Jeździecki na podium

13920694_1021334017982132_7600423425754845341_n (2)W dniach 30-31 lipca zawodniczka Dębickiego Uczniowskiego Klubu Jeździeckiego Wiktoria Zawora wzięła udział w zawodach skokowych Finał Zabajka Cup 2016. Startowała na koniu Grenada w konkursie 80cm. Zarówno pierwszego i drugiego dnia Wiktoria z Grenadą wywalczyły 1 miejsce. W klasyfikacji generalnej zawodniczka uplasowała się na 1 miejscu, co dało jej zwycięstwo w zawodach.
7 sierpnia zawodnicy klubu odwiedzili Skansen w Kolbuszowej, gdzie wzięli udział w paradzie koni oraz zawodach w skokach przez przeszkody. Barbara Brzostowska i Nadia oraz Natalia Stukus i Apokalipsa wygrały konkurs sztafety. Natalia i Apokalipsa zajęły 2 miejsce w konkursie 80cm, natomiast w konkursie potęgi skoku tej parze udało się  pokonać przeszkodę wysokości 120cm, co dało jej również 2 miejsce.
 
 
IMG_5136 (2) DSC_6027 (2) DSC_6056 (2)

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.