Previous
Next
Previous
Next

UKH DĘBICA REWELACJĄ TURNIEJU !!!

hokejŻacy Młodsi UKH Dębica okazali się bezkonkurencyjni podczas III Międzynarodowego Turnieju Hokeja na Lodzie rozgrywanego w dniach 29-30.08.2016 w Krynicy. Bilans drużyny prowadzonej przez  Michała Wiktora, trenera Żaków Młodszych jest imponujący. W czterech meczach strzelili 31 bramek tracąc przy tym zaledwie 9. W pierwszym dniu pokonali Krynicę 10:4 oraz słowacki Bardejów 9:1. Nazajutrz w meczu o pierwsze miejsce rozbili Nowy Targ 9:1 oraz na zakończenie turnieju zremisowali z drugą drużyną Krynicy 3:3, w której grali zawodnicy starsi rocznikowo i nie byli brani pod uwagę w klasyfikacji ogólnej.
Ważne podkreślenia jest, że w zwycięskiej drużynie swój udział mieli także zawodnicy z grupy Minihokeja, z których najmłodsi urodzili się w 2008 roku. Młodzi gracze dzięki temu nabierają cennego doświadczenia i razem ze swoimi starszymi kolegami tworzą naprawdę dobry zespół, stwierdza trener Wiktor, który jest także w sztabie szkoleniowym renomowanej Szkoły Hokejowej Ziętary.
Lata pracy przynoszą kolejne sukcesy naszych wychowanków – nie kryje radości Prezes UKH Dębica Marcin Hadowski, który o zwycięstwie zawodników z Dębicy dowiedział się podczas pobytu z Reprezentacją Polski w Mińsku.
Skład UKH Dębica: Wrona Oskar – Kozioł Adam, Szoppa Piotr; Balasa Dawid, Żądło Kamil, Smagacz Igor – Kieraś Jakub, Krzemiński Karol; Pękala Mikołaj, Kielar Bartosz, Bobulski Łukasz – Bukowy Piotr, Ulak Amadeusz; Gawle Jakub, Cebula Julian, Woś Wojciech – Mryczko Kacper – trener Wiktor Michał
fot. Marek Gawle

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.