Previous
Next
Previous
Next

Utrudnienia na ul. Kościuszki na odcinku od skrzyżowania z ul. Głowackiego do skrzyżowania z ulicą Słoneczną

ratuszOd dzisiaj, 19 września, codziennie w godz. od 17:00 do 5:00 nastąpi całkowite zamknięcie przejazdu pod wiaduktem kolejowym na ul. Kościuszki. W tym terminie rozpoczną się zaplanowane na najbliższe 3 tygodnie prace remontowe przy wiadukcie. Prace będą prowadzone w godzinach popołudniowych i nocnych.

Objazdy są oznaczone stosownymi znakami. Inwestor, którym są Polskie Koleje Państwowe informuje, że prace remontowe będą prowadzone tylko w okresie dobrej pogody. W razie niepogody, opadów deszczu prace na drodze pod wiaduktem na ul. Kościuszki nie będą realizowane.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.