Previous
Next

Wirtualne malowanie wnętrz z Tikkurila ColorUp!

tikkurilaPlanujesz zmienić kolor ścian, ale nie wiesz, czy będzie pasował do Twoich mebli?
Nie masz pomysłu na nowy wystrój albo boisz się, że wybrany odcień będzie zbyt ciemny?
Nie pozwól, by takie wątpliwości ograniczały Twoje możliwości aranżacyjne.
Dzięki Tikkurila ColorUp! kreatywność przenosi się w inny wymiar. Specjalna aplikacja umożliwia wielokrotne zmienianie i dopasowywanie odcieni ścian do każdego pomieszczenia. Wystarczy wgrać zdjęcie wnętrza i testować różnorodne konfiguracje kolorystyczne. Powstałe w ten sposób wizualizacje ułatwią wybór barw, które najlepiej oddadzą nasz indywidualny styl.
Poszukiwanie idealnego koloru ścian to świetna zabawa, a zarazem okazja, by rozwinąć w sobie duszę artysty. Aplikacja oferuje różne narzędzia i opcje projektowania. Przy jej pomocy można na przykład jednym kliknięciem pomalować od razu całą powierzchnię ściany na wybrany kolor albo wykorzystać wirtualny pędzel, by stworzyć na niej własne projekty w ulubionej barwie. Tikkurila ColorUp! udostępnia też zdjęcia gotowych pomieszczeń, w których możliwa jest zmiana  kolorów nie tylko ścian, ale także niektórych mebli i elementów ozdobnych. K1orzystając zaś z opcji przesyłania swoich zdjęć możemy bawić się barwami ścian we własnym wnętrzu, aby wybrać ten najlepszy.
Tikkurila ColorUp! pozwala także na dzielenie się pomysłami i projektami z bliskimi osobami. Wystarczy udostępnić materiał znajomym na portalach społecznościowych czy w wiadomości e-mail i wspólnie oceniać nowe koncepcje.
tikkurila1

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.