Previous
Next

Konkurs Recytatorski Polskiej Literatury Patriotycznej

krplp_plSerdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do uczestnictwa w 1. edycji Konkursu Recytatorskiego Polskiej Literatury Patriotycznej, która odbędzie się 25 października br. w Domu Kultury „Śnieżka”.
Konkurs ma na celu podtrzymywanie wśród młodzieży postaw patriotycznych, przypomnienie historii Polski, ukazanie dążeń Polaków do niepodległości oraz popularyzacja polskiej poezji.
Warunkiem udziału w Konkursie jest złożenie czytelnie wypełnionych kart zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie do 18 października br. w Domu Kultury „Śnieżka”,    ul. Bojanowskiego 18, 39-200 Dębica, tel./fax. 14 670 31 67,                                 e-mail: konkursy@mokdebica.pl
Regulamin i karta zgłoszenia są dostępne na stronie: http://mokdebica.pl/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.