Previous
Next
Previous
Next

11-latka potrącona w Zawadzie. Dziewczynka trafiła do szpitala

policjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności dzisiejszego wypadku, do którego doszło przed godz. 8 w Zawadzie. W wyniku doznanych obrażeń, do rzeszowskiego szpitala przewieziono 11-letnią dziewczynkę.

Kwadrans przed godz.8 rano oficer dyżurny skierował policjantów do Zawady, gdzie miało mieć miejsce potrącenie pieszej. Na miejscu potwierdzono zgłoszenie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 11-latka wbiegła tuż przed nadjeżdżający pojazd m-ki Bmw. W wyniku potrącenia poszkodowaną przewieziono do szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie.
Kierujący bmw, 31-letni mieszkaniec Stobiernej, był trzeźwy. Policjanci pracujący na miejscu wypadku sporządzili niezbędną do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia dokumentację.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.