Previous
Next
Previous
Next

50 lat razem

DSC_5643Złote gody to niezwykłe wydarzenie, które obchodzi się po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego. Uroczyste spotkanie par z terenu Gminy Dębica odbyło się 13 października 2016r. w Zawadzie. O godz. 11.00 odprawiona została Msza Św. w Sanktuarium Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Zawadzie, podczas której małżonkowie odnowili śluby małżeńskie oraz otrzymali upominkowy obraz. Następnie Jubilaci udali się do nowo powstałego Centrum Kulturalno – Oświatowego w Zawadzie na dalszy ciąg uroczystości.
Uroczystość została uświetniona występem dzieci z klas IV Zespołu Szkół w Zawadzie z Gromady Zuchowej „Kukiełkowe Bractwo” działającej pod przewodnictwem Pani Antoniny Sypel oraz młodzieży z Zespołu Szkół w Zawadzie, a to wszystko przy akompaniamencie Pana Roberta Piękosia. Po części artystycznej nadszedł czas na najważniejszy punkt spotkania, wręczenie odznaczeń za „Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.  W tym roku 17 par zostało odznaczone, ale 3 z nich nie mogło uczestniczyć w uroczystości. Spotkanie było doskonałą okazją do wspomnień minionych lat. Jubilaci otrzymali kwiaty, pamiątkowe dyplomy. Następnie wszyscy zgromadzeni odśpiewali uroczyste „Sto-lat” i wznieśli toast za zdrowie świętujących par.
Wszystkim parom z okazji Złotych Godów składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków oraz doczekania w dostatku i zdrowiu kolejnych jubileuszy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.