Previous
Next
Previous
Next

51 par z Dębicy świętowało Złote Gody

DSC0900411 października mszą świętą o godz. 12.00 w kościele Św. Jadwigi w Dębicy, a następnie spotkaniem w restauracji Dworek w Dębicy 45 par małżeńskie z terenu Dębicy uczciły swój jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Medale Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za długoletnie pożycie małżeńskie oraz listy gratulacyjne od władz miasta podczas uroczystości wręczył jubilatom burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk. Gratulacje i życzenia dalszych szczęśliwych lat złożyli parom małżeńskim także ks. Ryszard Piasecki, proboszcz parafii Św. Jadwigi w Dębicy, przewodniczący Rady Miejskiej Szczepan Mroczek oraz kierownik USC Bernadetta Rusin.
W tym szczególnym i bardzo uroczystym dniu władze miasta pogratulowały jubilatom ich święta życząc kolejnych wspaniałych rocznic w zdrowiu i szczęściu.
„To piękna i wyjątkowa rocznica dla wszystkich tutaj zgromadzonych par małżeńskich. Jest mi tym milej wręczać medale od Prezydenta RP, że bardzo wiele z tych par znam osobiście i darzę wielką sympatią i szacunkiem. Życzę wszystkim jubilatom kolejnych lat w zdrowiu i szczęściu oraz wszelkiej pomyślności” – powiedział burmistrz Mariusz Szewczyk.
W gronie tegorocznych jubilatów znaleźli się:
1. Baryłecki Stanisław i Zofia
2. Bogdanowicz Władysław i Krystyna
3. Brniak Andrzej i Barbara
4. Buczkiewicz Stanisław i Genowefa
5. Burek Aleksander i Maria
6. Czapla Ryszard i Maria
7. Dąbrowski Daniel i Stec-Dąbrowska Rozalia
8. Foryś Eugeniusz i Barbara
9. Gorczyca Florian i Leonarda
10. Hochołowski Andrzej i Alfreda
11. Hochołowski Józef i Irena
12. Jarosz Stefan i Krystyna
13. Jedynak Edward i Maria
14. Kędzior Kazimierz i Maria
15. Kisiel Józef i Maria
16. Kubat Stanisław i Maria
17. Kukułka Paweł i Janina
18. Kupiak Stefan i Józefa
19. Kusznierów Lucjan i Maria
20. Madej Zbigniew i Maria
21. Matłok Michał i Maria
22. Matłok Stanisław i Barbara
23. Mosior Kazimierz i Czesława
24. Papier Józef i Teresa
25. Pieniądz Jan i Marcela
26. Pietrzyk Józef i Maria
27. Pisarczyk Jan i Alina
28. Pisz Tadeusz i Maria
29. Puszkin Stanisław i Teresa
30. Repes Marian i Maria
31. Rzeźwicki Mieczysław i Danuta
32. Skrzek Czesław i Krystyna
33. Skubel Józef i Danuta
34. Smagacz Jan i Jadwiga
35. Staniszewski Ignacy i Maria
36. Susz Stanisław i Eugenia
37. Szacik Jan i Krystyna
38. Szewczyk Kazimierz i Kazimiera
39. Szwajkowski Henryk i Anna
40.Szydło Andrzej i Alina
41. Śliwa Stanisław i Regina
42. Świątek Stanisław i Maria
43. Tokarz Aleksander i Krystyna
44. Walczyk Józef i Zofia
45. Wąs Stanisław i Elżbieta
46. Węgrzyn Michał i Helena
47. Wójcik Józef i Kazimiera
48. Występek Bronisław i Elżbieta
49. Zahorodny Wiesław i Olszewska-Zahorodna Barbara
50. Ziobro Michał i Elżbieta
51.Maria i Walerian Mikrut
O piękną oprawę muzyczną uroczystości zadbał Zespół Ludowy Morsy, śpiewając m.in. dedykowane poszczególnym parom piosenki i składając im serdeczne życzenia. Do życzeń dla jubilatów dołączyli także obecni na uroczystości: ks. Ryszard Piasecki, proboszcz parafii Św. Jadwigi, ks. Jan Krupa, proboszcz parafii Matki Bożej Anielskiej, ks. Józef Wątroba, proboszcz parafii Świętego Krzyża, ks. Piotr Grzanka, proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy – Latoszynie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.