Previous
Next
Previous
Next

Barbara Pelczar – Białek dyrektorem Departamentu Edukacji w Urzędzie Marszałkowskim

14877088_10211713692387976_1471857948_nPo 12 latach pracy dla powiatu dębickiego Barbara Pelczar – Białek, przez ostatnie lata dyrektor Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dębicy przeszła do Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie , gdzie objęła stanowisko dyrektora Departamentu Edukacji, Nauki i Sportu. Barbara Pelczar – Białek, doktor nauk humanistycznych z zakresu pedagogiki wcześniej, przed objęciem stanowiska dyrektora w powiecie pracowała m.in. w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie. Pracę na stanowisku dyrektora Departamentu Edukacji, Nauki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego rozpoczęła pod koniec października 2016.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.