Previous
Next
Previous
Next

Miejskie Gimnazjum nr 3 w Dębicy najlepsze w województwie

14856193_733360243480876_1327805941751068208_o26 października 2016 r. w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się Wojewódzkie podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół, gmin, powiatów i klubów za rok szkolny 2015/2016. Najlepszym pod względem osiągnięć sportowych gimnazjum na Podkarpaciu okazało się Miejskie Gimnazjum nr 3 w Dębicy, a Szkoła Podstawowa nr 5 zajęła doskonałe siódme miejsce.

W Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej sklasyfikowano 683 szkoły podstawowe. Z powiatu dębickiego najwyższą lokatę zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 (Zespół Szkół nr 1 w Dębicy) – siódme miejsce w województwie.
W Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży rywalizowało ze sobą 455 gimnazjów. Pierwsze miejsce w tej rywalizacji zajęło Miejskie Gimnazjum nr 3 (Zespół Szkół nr 1 w Dębicy). Nagrodę za najwyższą lokatę, z rąk Marii Kurowskiej – Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego, Małgorzaty Rauch – Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz Jacka Boho – wiceprezesa Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego, odebrał dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Dębicy Wiesław Broda.

Maciejowi Zaborowskiemu, nauczycielowi wychowania fizycznego w Miejskim Gimnazjum nr 3 w Dębicy został przyznany natomiast przez Zarząd Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego dyplom „Za zasługi w rozwoju sportu szkolnego”.
Gratulacje za osiągnięcie bardzo wysokich lokal w współzawodnictwie sportowym w województwie podkarpackim dyrektorowi Zespołu Szkół nr 1 Wiesławowi Brodzie, wicedyrektorowi placówki Annie Furman oraz wyróżnionemu również tytułem najlepszego nauczyciela wychowania fizycznego w Dębicy Maciejowi Zaborowskiemu złożył podczas specjalnego spotkania w ratuszu burmistrz Mariusz Szewczyk.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.