Previous
Next
Previous
Next

Biblioteka Dźwięku w dębickiej szkole muzycznej

Plakat Biblioteka dźwiękuBiblioteka Dźwięku – taki tytuł nosi cykl audycji multimedialnych, które odbywają się w dębickiej szkole muzycznej. To projekt mający na celu wspieranie edukacji kulturalnej i artystycznej dębickiej młodzieży. Jego organizatorem jest Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Młodych Talentów, Szkoła Muzyczna II stopnia oraz Urząd Miasta Dębicy.
Pierwsza część Biblioteki Dźwięku odbyła się w maju. Były to Poranki Muzyczne adresowane do uczniów szkół podstawowych. W listopadzie zrealizowana zostanie druga część tego przedsięwzięcia, nosząca tytuł Dźwięki kina. Audycja multimedialna połączona z muzyką wykonywaną na żywo przez uczniów i nauczycieli dębickiej szkoły muzycznej poświęcona jest muzyce filmowej. Jej adresatem są uczniowie dębickich szkół gimnazjalnych. Słuchacze w przystępny sposób zostaną zapoznani z historią muzyki filmowej, jej rodzajami oraz funkcjami, jakie pełni ona w zestawieniu z obrazem. Nie zabraknie przykładów muzycznych, tych bardziej i tych mniej znanych szerokiej publiczności. Ogromnym atutem audycji będzie wykonanie wybranych fragmentów muzyki filmowej na żywo. Tego rodzaju audycje są znakomitą formą edukacyjną, przybliżającą młodemu odbiorcy świat muzyki.
Na spotkanie z Dźwiękami kina zapraszamy wszystkich zainteresowanych dn. 07.11.2016r. o godz. 17:00 do sali koncertowej szkoły muzycznej przy ul. Kościuszki 8.  Pozostałe audycje przeznaczone dla gimnazjalistów odbędą się  dn. 07.11.2016r. o godz.11:30 oraz dn. 08.11.2016r. o godz. 9:30 i 11:00.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.