Previous
Next
Previous
Next

ZMIANA MIEJSCA SPOTKANIA Z FIRMĄ HUTCHINSON

49916065Informujemy że nastąpiła zmiana lokalizacji spotkania konsultacyjnego z firmą Hutchinson ws. pracy. Spotkanie zaplanowane na 21 października w Domu Kultury w Podgrodziu odbędzie się w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Podgrodziu (Podgrodzie 56a). Termin spotkania tj. 21 października godzina 13:00 nie ulega zmianie.

Za utrudnienia przepraszamy.
Źródło: Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.