Previous
Next
Previous
Next

Dębiccy łyżwiarze na zawodach w Łodzi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hala łódzkiej „Bombonierki” gościła uczestników pierwszych w nowym sezonie łyżwiarskim 2016/17 zawodów z udziałem naszych reprezentantów, którzy swoje programy prezentowali w niedzielę 23 października.
Krótszy o kilka tygodni w porównaniu z poprzednimi sezonami okres przygotowawczy, spowodowany zamrożeniem tafli dębickiego lodowiska dopiero w połowie września nie przeszkodził naszym zawodnikom konkurować z sukcesami z łyżwiarzami z całej Polski w „Łódzkiej Łyżwie”.
Pierwszy swój program przed ogólnopolską publicznością w konkurencji gold child solistów zaprezentował Stefan Świstak. Zawodami w Łodzi Stefan przedłużył swoją passę zwycięstw, po raz kolejny plasując się na pierwszym miejscu.
Wśród solistek w klasy silver child o najwyższe cele toczyła wyrównaną walkę Wiktoria Żurek. W końcowej klasyfikacji zajęła ona 2. miejsce.
Trzy łyżwiarki z Dębicy zaprezentowały się w klasie bronze child. Największy sukces odniosła Zofia Szczęsna, która przedstawiła bezbłędny program, co pozwoliło jej podobnie jak Wiktorii na zajęcie drugiego miejsca i odebranie na podium srebrnego pucharu. Mniej szczęścia miały tym razem Patrycja Bieszczad i Natalia Flak, którym przytrafiły się w programach potknięcia uniemożliwiające zdobycie medalowych pozycji, jednak zdobyte w Łodzi odpowiednio 5. i 10. miejsce z całą pewnością zostaną jeszcze w tym sezonie poprawione.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ostatnia wystąpiła najmłodsza w naszej ekipie Zuzanna Sidor w klasie beginners. Zuza po raz drugi w swojej łyżwiarskiej przygodzie zajęła najwyższe, pierwsze miejsce, prezentując mimo młodego wieku niemałe umiejętności.
Pomimo, iż w programach przytrafiały się jeszcze błędy, pierwsze starty w nowym sezonie należy ocenić pozytywnie. Nasza medalowo-pucharowa kolekcja wzbogacona została o cztery trofea, które mamy nadzieję będą zwiastunem udanego sezonu dla łyżwiarzy broniących barw dębickiego klubu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.