Previous
Next
Previous
Next

Fluo Lododisco już w najbliższy piątek

discolodowiskoPierwsza z serii tematycznych imprez nosi nazwę FLUO LODODISCO  i odbędzie się w piątek 28 października na miejskim lodowisku przy ul. Piłsudskiego 19 w Dębicy od godz. 18.30 do 21.30. Pod względem ilości sprzętu oświetleniowego i nagłaśniającego użytego do przygotowania oprawy całego wydarzenia, będzie to wyjątkowa jazda na łyżwach w skali kraju.

„Za oknem jesienna plucha i szarość? Razem z firmą Tikkurila odsuwamy na bok niepogodę 🙂 Pierwsza z serii tematycznych imprez na lodzie – FLUO LODODISCO – już 28 października na miejskim lodowisku. Zapraszamy w godz.18:30-21.30. Zabierzcie rodziców, dziadków, dzieci, chłopaka, dziewczynę i … dobry humor! Dajcie się porwać kolorowej zabawie, która zachwyci Was feerią barw.
Na wydarzenie zapraszają Burmistrz Miasta Dębica, MOSiR oraz wyłączny sponsor oprawy imprezy Tikkurila Polska S.A..

Wstęp na lodowisko w czasie zabawy: 6 zł normalny, 3 zł ulgowy (70 minut) .
Kolejne odsłony wydarzenia:
25 listopada – ANDRZEJKOWE LODODISCO

20 stycznia – KARNAWAŁ NA LODZIE

14 lutego – WALENTYNKI NA ŁYŻWACH”

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.