Previous
Next
Previous
Next

Dębickie Obchody Dnia Patronki Miasta

DSC00176Dębickie Obchody Dnia Patronki Miasta odbędą się w środę 19 października. Rozpocznie je sesja popularno-naukowa „Jadwiga Śląska – patronka pojednania” związana także ze 1050 rocznicą Chrztu Polski w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy op godz. 11.00. Następnie o godz. 13.45 będzie złożenie kwiatów pod pomnikiem Św. Jana Pawła II i uroczysty przemarsz do Miejskiego Ratusza. O godz. 14.15 krótka uroczystość przy figurze Patronki oraz rozstrzygnięcie szkolnego konkursu o św. Jadwidze. O godz. 18.00 uroczysta Msza Święta we farze Św. Jadwigi.
Źródło: Parafia św. Jadwigi w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.