Previous
Next
Previous
Next

Działania „Trzeźwa niedziela” w powiecie dębickim

policeW niedzielę 9 października policjanci dębickiego Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili działania kontrolno pomiarowe pod nazwą „Trzeźwa Niedziela”. Celem opisanych działań jest eliminowanie z ruchu kierujących będących pod wpływem alkoholu lub środków działających podobnie.

Prowadzone przez 14 funkcjonariuszy dębickiej drogówki wczorajsze działanie trwały od godzin porannych. Policjanci kontroli drogowej poddali 275 kierowców poruszających się po drogach powiatu. Czterech z kontrolowanych kierowców straciło już prawo jazdy. Powodem było kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu. Wobec jednego będzie prowadzone postępowanie o wykroczenie z powodu kierowania pojazdem po użyciu alkoholu. Niepochlebnym rekordzistą okazał się 57-leni mieszkaniec Pilzna kierujący oplem omega. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie prawie 1,5 promila alkoholu.
Podobne działania będą regularnie powtarzane przez policjantów, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego.
źródło;Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.