Previous
Next
Previous
Next

Gdy zdrowie niedomaga …

zdrowieFluimucil Forte to lek występujący w postaci tabletek musujących do przygotowywania roztworu doustnego o przyjemnym cytrynowym smaku. Oczyszcza drogi oddechowe. Likwiduje przyczynę mokrego kaszlu – rozrzedza zalegająca wydzielinę, a przez to ułatwia jej odkrztuszanie. Dawkowanie: 1 tabletka na dobę.

Sug.cena:  tabletki musujące, 600 mg x 10 – ok. 11,50 zł

ruskorex_masc (1)Ruskorex to lek OTC w postaci maści i czopków na hemoroidy, który dzięki zawartości substancji aktywnych ruskogeniny i tetrakainy działa kompleksowo:

Chlorowodorek tetrakainy silnie znieczula błony śluzowe (do 2 godz.) nie drażniąc tkanek.

Ruskogenina działa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo i uszczelniająco na naczynia krwionośne, dzięki czemu likwiduje przyczyny świądu, pieczenia i bólu w okolicy odbytu.

Sugerowana cena detal: Ruskorex czopki 10 sztuk 33,50 zł Ruskorex maść 40g 33,40 zł

Dystrybucja: Angelini Pharma Polska

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.