Previous
Next
Previous
Next

Potrącenie pieszego w Jodłowej

policjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego potrącenia pieszego w miejscowości Jodłowa. Mężczyznę potrącił funkcjonariusz jadący oznakowanym radiowozem. Poszkodowanego przewieziono do szpitala w Dębicy. Policjant był trzeźwy, od pieszego pobrano krew do badań.
Zgłoszenie o potrąceniu pieszego w Jodłowej oficer dyżurny odebrał wczoraj przed godz.19. Zgłaszającym był 35-letni policjant biorący udział w zdarzeniu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że poszkodowany mężczyzna szedł prawą stroną jezdni, w tym samym kierunku, co nadjeżdżający radiowóz. Towarzyszącej mu kobiecie nic się nie stało.
Potrącony 52-letni mieszkaniec Jodłowej został przewieziony do dębickiego szpitala. Stan trzeźwości policjanta kierującego radiowozem, który potrącił pieszego, sprawdzono w obecności prokuratora. Funkcjonariusz był trzeźwy. Od poszkodowanego została pobrana krew do analizy laboratoryjnej.
Radiowóz zabezpieczono na parkingu strzeżonym, celem wykonania oględzin oraz sprawdzenia stanu techniczego pojazdu. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora, sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.
Prowadzone postępowanie nadzoruje prokuratura.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.