Previous
Next
Previous
Next

GMINA PILZNO PLANUJE ZACIĄGNIĘCIE KREDYTU NA KWOTĘ 2,7 MLN ZŁOTYCH NA SPŁATĘ… POPRZEDNICH KREDYTÓW.

pilzno19 X gmina Pilzno ogłosiła zamówienie na udzielenie i obsługę kredytu długoterminowego w wysokości 2 731 950 zł na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek. Kredyt miałby być spłacany do 30 grudnia 2028 roku. Oferty należy złożyć w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Pilźnie – pokój nr 1,w terminie: do 24-11-2016 r. do godziny 12:00. Oferty należy złożyć w zamkniętym opakowaniu, uniemożliwiającym przedwczesne odczytanie jej zawartości.
Źródło: Profil FB Twoje Pilzno
Szczegóły można zobaczyć pod tym linkiem http://www.pilzno.um.gov.pl/pdf/18_oglosz.pdf

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.